Wodoodporne, praktyczne i nowoczesne panele winylowe

Panele winylowe: Camaro.
Panele winylowe: Camaro.

Wodoodporne, praktyczne i nowoczesne.
Podłogi winylowe cieszą się coraz większą popularnością. Producenci prześcigają się w tworzeniu różnorodnych dekorów, kształtów czy abstrakcyjnych wzorów. Coraz więcej osób decyduje się na wybór właśnie tego produktu na podłogę w swoim domu. Panele i płytki winylowe są doskonałą alternatywą dla paneli laminowanych czy płytek ceramicznych, ponadto prezentują się niezwykle efektownie. Cechuje je duża odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, nie straszne im plamy, nie musimy się także martwić o zadrapania. Jest to produkt antypoślizgowy i całkowicie wodoodporny a co za tym idzie znajduje zastosowanie w takich miejscach jak kuchnia, łazienka czy przedpokój. Każdemu z nas zależy na tym, aby wybrana przez nas podłoga służyła nam przez lata. Podłogi winylowe to gwarantują.

Panele winylowe: Camaro Loc
Panele winylowe: Camaro Loc
Istnieją dwa rodzaje paneli winylowych: na tzw. Click/Loc oraz panele, które należy przykleić do posadzki. Montaż jest bardzo prosty i czysty przy czym najlepiej skorzystać z usług fachowców. Oba rodzaje paneli doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe a poza tym zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną, tłumiąc dźwięki w pomieszczeniu, w którym się znajdują jak również między stropami. Ta cecha powoduje, że w przypadku mieszkania w bloku oraz w mieszkaniu szeregowym taka podłoga sprawdzi się idealnie.

Panele winylowe: Amtico Spacia
Panele winylowe: Amtico Spacia.
Klasyczne i współczesne, odważne i piękne – podłogi winylowe Amtico to produkt, który idealnie wpasowuje w każde pomieszczenie zarówno w domu jak i we wnętrach użyteczności publicznej. Winylowe panele i płytki Amtico to praktyczne rozwiązanie w warunkach intensywnego użytkowania. Naturalne wzory i kolory do złudzenia przypominają drewno, beton czy kamień tworząc praktyczną podłogę na wiele lat.

Panele winylowe: Camaro

Panele winylowe: Amtico Signature
Panele winylowe: Amtico Signature.

Panele i płytki winylowe Amtico Signature to kolekcja produktów klasy premium. Różnorodność i szeroki wybór wzorów, faktur i kolorów inspiruje do stworzenia unikalnej, winylowej podłogi według własnego projektu. To ekskluzywny i bardzo wytrzymały produkt z dożywotnią gwarancją, dający nieograniczone możliwości tworzenia na podłodze często abstrakcyjnych wzorów.
Panele winylowe: Expona Design.

Podłogi winylowe Expona to mieszanka zarówno subtelności i stonowania jak również szalonej wariacji. Panele odwzorowują najpopularniejsze dekory drewnianych podłóg. Tradycyjne kolory dębu, orzechowca, jesionu, wiązu, sosny i świerka zostały wzbogacone o nowoczesne i modne kolory bieli i szarości. Expona to szeroka gama kolorystyczna, zróżnicowane materiały i tekstury, które sprostają wymaganiom nawet ciężkich warunków handlowych.

Panele winylowe: Expona Commercial

Panele winylowe: Expona Design
Panele winylowe: Expona Design.

Z kolei Expona Stone and Effect to reprodukcje materiałów naturalnych, takich jak wyrazisty łupek, kamień czy marmur. Kolekcja ta obfituje również w innowacyjne, metaliczne i minimalistyczne betonowe koncepcje wzornicze. Charakteryzuje je ogromna wytrzymałość, łatwość montażu, możliwość szybkiej wymiany, czyszczenia i aranżacji wnętrza. Dzięki tym produktom, ułatwiającym kreowanie wnętrz industrialnych można z lekkością zbudować atmosferę pomieszczenia jednocześnie dając użytkownikom poczucie wygody i indywidualności.

Panele winylowe: Amtico Signature.

Panele i płytki winylowe to wierna kopia drewnianych desek, betonu i kamienia. Są wodoodporne, bardzo wytrzymałe na a przy tym ciepłe, ciche i trwałe. Idealnie odnajdują się w każdym wnętrzu – zarówno w mieszkaniach, domach prywatnych, rezydencjach jak i w komercyjnych takich jak: biura, hotele, sklepy, gabinety kosmetyczne, SPA itp. To praktyczne i nowoczesne rozwiązanie na podłogę, które nie ma sobie równych.

zapraszamy do naszego salonu

FaFa Studio
43-316 Bielsko-Biała
ul. Gen. J. Kustronia 47A

tel.: 33 488 50 79,
tel.: 732 932 232
info@fafastudio.pl
pn. – pt. 10:00 – 17:00

sb. – 10:00 – 13:00